Inimesed

TALLINNA ESINDUS

Andres Juul
Tegevdirektor
Telefon: 605 6837, e-mail: andres@pholding.ee

Ivar Seeland
Müügidirektor
Telefon: 605 6834, e-mail: ivar@pholding.ee

Karin Leet
Ostu-müügiassistent
Telefon: 605 6839, e-mail: karin@pholding.ee

Rauno Reinthal
Müügijuht
Telefon: 605 6836, e-mail: rauno@pholding.ee

Meelis Randmaa
Müügijuht
Telefon: 605 6832, e-mail: meelis@pholding.ee

Juta Ohu
Projektijuht
Telefon: 605 6838, e-mail: juta@pholding.ee

Helena Mikiver
Projektijuht
Telefon: 605 5445, e-mail: helena@pholding.ee

Rein Rauk
Projektijuht
Telefon: 605 5441, e-mail: rein@pholding.ee

Hanno Talviste
Tööstuslike kilepakendite tootejuht
Telefon: 605 5444, e-mail: hanno@pholding.ee

Marek Etti
Folsen tootejuht
Telefon: 605 5448, e-mail: marek@pholding.ee

Jelena Malinin
Tootejuht
Telefon: 605 5447, e-mail: jelena@pholding.ee

Aile Kaljumäe
Müügiesindaja
Telefon: 605 5449, e-mail: aile@pholding.ee

Ilona Adelbert
Müügisekretär
Telefon: 605 6830, e-mail: ilona@pholding.ee

Sirje Suurväli
Müügiassistent
Telefon: 605 6830, e-mail: sirje@pholding.ee

Anu Habicht
Raamatupidaja
Telefon: 605 6831, e-mail: anu@pholding.ee

Liisa Olev
Raamatupidamise assistent
Telefon: 605 5442, e-mail: liisa@pholding.ee

Katrin Dormidontov
E-kaubanduse ja E-turunduse Spetsialist
Telefon: 605 5443, e-mail: katrin@pholding.ee

TARTU ESINDUS

Evelin Urm
Tartu filiaali juhataja
Telefon: 776 24 82, e-mail: evelin@pholding.ee

Kaili Kokka
Projektijuht (Lõuna-Eesti piirkond)
Telefon: 776 28 89, e-mail: kaili@pholding.ee

Angela Ehrlich
Müügisekretär
Telefon: 776 24 81, e-mail: angela@pholding.ee